Forum klanu Bractwa Krwi

Forum klanu Bractwo-Krwi


#16 2009-03-11 15:26:41

blackblowjob

Młody wampir

209671
Zarejestrowany: 2009-03-11
Posty: 5
Punktów :   

Re: Tutaj napisz parę słów o sobię :)

o tak w Kopernicy jest super, ale ja wole jechac na przystań do kumpla w Charzykowach i razem na żaglówkę ;p albo na piwko, bo fajnie się tam imprezuje. no i jest jeszcze pomost z którego na dyńke można skakac ogolnie przyjemna miejscowośc

Offline

 

#17 2009-03-11 21:00:06

blackfox

Młody wampir

7707271
Zarejestrowany: 2009-03-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Tutaj napisz parę słów o sobię :)

Na imię mi Kamil.
Mam 22 lata.
Mieszkam w Łomiankach k. Wawy.
Tak jak i Gienek pracuje w firmie motoryzacyjnej jako "Pan Kierownik Magazynu"
Do pracy mam aż 3km więc dla zdrowia dojeżdżam oczywiście ... samochodem ;]
Zainteresowania: filmy, oglądam ich bardzooo dużo, a także seriale (tytułów nie wymieniam bo za dużo tego jest) oczywiście nie polskie bo tych nie lubię i uważam, że są beznadziejne; czytam mangę (jakby ktoś nie wiedział - japońskie komiksy) oraz oglądam anime (animacje na podstawie mangi i nie tylko).
Gram też czasami na kompie ale to rzadko wolę na PS3 i na 40' LCD w FULLHD ;]
A i muzyki też trochę słucham - głównie Linkin Park.
Mam psa o imieniu Mefisto (sam go tak nazwałem, fajnie nie xD) i  siostrę młodszą, przydatna sprawa szczególnie jak trzeba umyć samochód albo iść po coś do sklepu
to by było chyba na tyle jeżeli chodzi o mnie.

Ostatnio edytowany przez blackfox (2009-03-11 21:03:43)

Offline

 

#18 2009-03-11 22:03:00

Unzet

Administrator

726261
Zarejestrowany: 2009-01-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Tutaj napisz parę słów o sobię :)

hehe no ja o braciszku młodszym nie wspominałem ale przy okazji napisze ... ma 18 lat i pełni dokładnie te same funkcje a nawet czasami przerasta samego siebie (jak coś chce )

Offline

 

#19 2009-03-12 19:59:58

ProSiaczek

Młody wampir

Zarejestrowany: 2009-03-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Tutaj napisz parę słów o sobię :)

Mateusz 14 lat Śląsk mam psa kundelek
Kibic Ruchu ChoRzów ) <NieBieScY>
Chodze do gimnzjum ;// i sie nie ucze :>

Offline

 

#20 2009-06-07 11:14:50

Arachol

Młody wampir

Zarejestrowany: 2009-05-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: Tutaj napisz parę słów o sobię :)

Szczęść Boże

Wiec ja to mam na imię Andrzej:] , lat 17, jestem z okolic Kielc, interesuje się sportem (piłka nożna, siatkówka).
Uczę się w technikum informatycznym ;] no i gram w bf'a tutaj oraz na s7: http://s7.bitefight.onet.pl/bite/player.php?p=148439

Aha, jeśli jest wśród ktoś kto również uczy się informatyki na poziomie w miarę zaawansowanym, to proszę o priva do mnie

Offline

 

#21 2009-06-27 01:00:30

digSlayer

Młody wampir

Zarejestrowany: 2009-05-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: Tutaj napisz parę słów o sobię :)

Przepraszam że dopiero teraz tutaj się przedstawiam, ale jakoś tak wyszło, ale obiecuję się poprawić i zaglądać tutaj nieco częściej ( w miarę możliwości oczywiście ;P ). Więc do rzeczy ...

Jestem Dawid, mam 21 lat, studia inżynierskie, informatyka stosowana na PWSZ w Nowym Sączu. Nie będę się rozpisywał bo przecież można sobie wygooglować co to za uczelnia. U mnie również stwierdzono posiadanie młodszego ( o 5 lat ) rodzeństwa ... siostra, sztuk 1. I alleluja bo praktycznie jest kompletnie nieprzydatna do niczego. No chyba że dostanie weny, to jest wstanie tak sprzątnąć kuchnię że 30 minut schodzi mi na szukanie durnej łyżeczki xD. No ale co ja się będę tutaj rozpisywać o takich pierdołach. No więc zasadniczo to mieszkam w Krynicy Zdroju ( zwanej niekiedy Krynicą Górską, bo gór i lasów u nas pod dostatkiem ). To taka mieścinka 35 km na południe od N-Sącza, albo jakby kto nie wiedział gdzie jest Nowy Sącz to ok ~90 - 100 km od Krakowa na południe ( przez Bochnię ). Ogólnie rzecz biorąc interesuje się programowaniem ale i lubię poklikać w takie różne on-line'owe gierki na necie jak BF. Skoro jest taka gierka to czemu nie spróbować . Oprócz klikania lubię też posłuchać dobrej muzy. Nie ograniczam się do konkretnych gatunków a wręcz lubię je mieszać. Jednak dla mnie najważniejsze jest to żeby klepa miała fajny bit, przyprawiała o lekki dreszczyk ( jak np. NightWish - Last Of The Wilds, moim zdaniem świetny utwór instrumentalny ) albo po prostu z jajem . Polskich nutek hip-hopowych raczej nie słucham. Moim zdaniem nieco za dużo w nich gniewu i jakieś dziwnej wrogości. Z filmów to głównie horrory ( chociaż ostatnio to jest z nimi lekka żenada ), ale i dobremu sci-fi nie popuszczę . No i na koniec jeszcze wspomnę iż jestem cichym fanem anime. Cała moja przygoda zaczęła się chyba od Bleach'a i w zasadzie nadal trwa. Przy okazji polecam wszystkim wielbicielom i wielbicielkom szybkiej akcji z udziałem katan ... coś pięknego. Oprócz tego na uwagę zasługuje również Full Metal Alchemist - historia dwóch braci którzy ponieśli wielką karę za próbę wskrzeszenia swojej tragicznie zmarłej matki. I jeszcze kilka innych tytułów, ale nie chce się zbytnio rozpisywać bo co za dużo to nie zdrowo a i tak nie wiem czy nie przesadziłem z tymi wylewnościami na temat mojej osoby ^_^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.097dca.pun.pl www.karczmadnd.pun.pl www.pokemon-online-green.pun.pl www.mted.pun.pl www.rawsmackdown.pun.pl